Project: Diversen

Chemical Beauty?: Een broekzakarchief

Chemical Beauty een broekzakarchief
Chemical Beauty een broekzakarchief

Bij Imagine IC is sinds kort een nieuwe workshop voor het mbo te boeken. 'Chemical Beauty?' is een nieuw broekzakproject waarin mbo-ers verzamelen via hun telefoon. In workshops brengen zij een digital-born archief bijeen van items op hun smartphones en social media.

Vlogs die ‘iedereen’ kent, foto’s waarover ‘iedereen’ het heeft, stijlen en producten die fel worden begeerd én bediscussieerd. Tijdens deze workshops behandelen wij de thema’s erfgoed en de uiteenlopende manieren om je vandaag de dag mooi te maken (tot aan de chemische kanten toe). 'Chemical Beauty?' verzamelt, presenteert én bespreekt in het kader van cultureel burgerschap.

Geplaatst op
Delen

Gerelateerd

Jongeren

Sounds of the Bims

In het kader van 750 jaar Amsterdam is Imagine IC samen met Jongeren Platform Lotus en Stratenmakers Collectief dit jaar het project ‘Sounds of the Bims’ gestart. Samen met jongeren vangen we het geluid van deze bijzondere buurt.

Jongeren

Dans Me Je Verhaal

Jongeren

Hiphop is erfgoed

Gespreksstof: Chemical Beauty
In de Pocket

Jongeren

Gespreksstof: Chemical Beauty

Imagine IC op het Roots Festival
In de Pocket

Jongeren

Imagine IC op het Roots Festival

Opening 40 jaar Krater
40 jaar Krater

Jongeren

Uitnodiging opening 40 jaar Krater