“Sta je er wel eens bij stil hoe waardevol het is om met een dierbare te wandelen? Hoe hartverwarmend is het om je brood te breken? Het brengt mensen dichterbij elkaar en maakt ons liefdevollere wezens.”
Dit citaat komt uit de spoken word van Atta de Tolk, gebaseerd op de verhalen die werden gedeeld tijdens de verzamelbijeenkomst Geven en Delen op dinsdag 29 juli bij Imagine IC.
Deze bijeenkomst maakte deel uit van de samenwerking tussen het Moslimarchief en het Amsterdam Museum, als onderdeel van de tentoonstelling Wij zijn hier – Een gedeeld verleden, moslims vertellen in het Amsterdam Museum.
Samen onderzoeken we hoe geven en delen – groot of klein, zichtbaar of stil – ons met elkaar verbindt.